Witaj! Oferujemy darmową dostawę na terenie całego kraju własnym transportem!

Masz pytania? Zadzwoń!

534 88 20 88
607 86 94 98

biuro@meble88.pl

STREFA DZIECKA

Pokój dziecka i nastolatka to pomieszczenie, w którym nasze pociechy rozwijają swoją wyobraźnię, bawią się, ale również uczą i odpoczywają, dlatego jest niezwykle ważnym miejscem w każdym domu. Przestrzeń ta powinna być zaaranżowana tak, by dziecko chciało spędzać czas w swoim kąciku. Stylistyka mebli dziecięcych i młodzieżowych - szafy, szafy narożne, biurka, komody, łóżka dziecięce, łóżeczka, regały, szafki nocne, stoliki, szafki rtv, krzesła, fotele, półki powinna opierać się na uniwersalnych rozwiązaniach i ciekawej kolorystyce, a to wszystko odnajdą Państwo w naszej ofercie.

Strefa nauki

Szczególną uwagę powinniśmy poświęcić na strefę nauki, tak, by zachęcić do niej dziecko. Ważnymi elementami są biurko i krzesło, które powinny być praktyczne i odpowiednio dobrane do wzrostu. Regały i półki powinny znaleźć się w pobliżu strefy nauki, aby dziecko miało pod ręką potrzebne książki i podręczniki.

Strefa przechowywania

W każdym pokoju musi znaleźć się praktyczna i pojemna szafa czy komoda, która pozwoli na przechowywanie ubrań, zabawek, czy przedmiotów szkolnych. W ofercie posiadamy również szafki i witryny, które wzbogacą wnętrze, a przy tym pomieszczą wiele przydatnych rzeczy.

Strefa odpoczynku

Dla dziecka, czy nastolatka każdy dzień to nowe wyzwania, nowe pomysły i zabawy, dlatego po całym dniu pełnym wrażeń regeneracja sił jest bardzo ważna. Łóżko (łóżko pojedyncze, łóżko piętrowe, sofa, łóżko drewniane) dobrane do wzrostu dziecka, a także wygodny materac i wysokiej jakości stelaż pozwolą na idealny wypoczynek. Stolik, rtv i fotel dopełnią strefę odpoczynku, nadadzą charakteru całej aranżacji, a przy tym pozwolą dziecku na zorganizowanie spotkania z rówieśnikami.